4Dogs - Naturalne gryzaki dla psów!

4DOGS

Cześć! Jesteśmy 4Dogs Original!

W naszej ofercie znajdziesz 100% naturalne gryzaki, przysmaki oraz zabawki dla psów! Przede wszystkim jako 4Dogs sami produkujemy gryzaki i zabawki z poroża jeleni najwyższej klasy AA. Całość produkcji odbywa się w naszej manufakturze w podpoznańskim Czerwonaku. Nasza hala produkcyjna to nowoczesna miejsce, gdzie wykorzystujemy przemysłowej jakości sprzęt do cięcia i szlifowania poroża. Dbamy o skrupulatną kontrolę jakości i jesteśmy pod stałym nadzorem weterynaryjnym – możesz nam zaufać!

Poza naszymi własnymi produktami z poroża, 4Dogs to również wysokiej jakości gryzaki drewniane oraz przysmaki dla psów. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem gryzaków z korzeni wrzośca, drewna oliwnego i kawowego.

No i warto wspomnieć, że 4Dogs to również naturalne przysmaki dla psów – bez konserwantów, sztucznych dodatków, GMO czy glutenu. 

Wszystko w 100% naturalne i jakości premium!

 

4Dogs - Naturalne gryzaki dla psów!​

4Dogs to polska, rodzinna firma. Produkujemy gryzaki w 100% naturalne.

4DOGS - 100% poroża
4DOGS - 100% Natury

Nasze gryzaki produkujemy z naturalnie zrzucanego poroża.

Dlaczego warto wybrać 4 Dogs?

4Dogs - Naturalne gryzaki dla psów!​

Dlaczego warto wybrać 4 Dogs? Jest kilka powodów!

  • Przede wszystkim jesteśmy producentem gryzaków i zabawek z poroża. Dlatego kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości. Dbamy o nią sami, na każdym etapie produkcji!
  • 4Dogs Original to polska firma z Poznania. Nasza profesjonalna manufaktura znajduje się w podpoznańskim Czerwonaku.
  • Korzystamy z profesjonalnych, przemysłowych maszyn do obróbki poroża. Surowiec do produkcji gryzaków sterylizujemy parowo.
  • Do produkcji gryzaków korzystamy tylko z najwyższej jakości poroża klasy jakości AA.
  • w 4Dogs możesz mieć pewność rozmiaru gryzaków! Produkujemy z utrzymaniem stałej długości każdego rozmiaru. Kupując w 4 Dogs Original np. poroże jelenia rozmiar S, zawsze dostaniesz gryzak o długości 10 cm. A nie jak u innych kawałek z przedziału między 6 a 9 cm.
  • Jesteśmy pod stałym nadzorem weterynaryjnym, a nasza hala produkcyjna jest wykorzystywana tylko do produkowania i magazynowania produktów dla zwierząt.

Czy to ma dla Ciebie znaczenie jako naszej klientki czy klienta? Oczywiście! 4 Dogs gwarantuje Ci powtarzalność efektu i obróbki poroża. Nasze produkty są zawsze idealnie przecięte i staranie oszlifowane. Stała długość gryzaka to pewność, że pies nie będzie go próbował połknąć w całości, co byłoby dla niego groźne.  

To wszystko przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo Twojego psa. A to właśnie ono jest dla nas wszystkich najważniejsze!

Asortyment 4Dogs

Jeśli chcesz szybko sprawdzić jakie produkty możemy ci zaoferować, to poniżej przedstawiamy naszą skróconą ofertę!

Gryzaki z poroża jelenia HARD

To całe, nieprzecięte wzdłuż, kawałki poroża jelenia. Dostępne w aż 8 różnych rozmiarach! Dzięki temu na pewno znajdziesz gryzak odpowiedniej wielkości dla Twojego psa!

Wersja HARD to propozycja dla największych pasjonatów gryzienia i psów o dużej sile szczęk. Dostęp do wewnętrznej części jest trudniejszy niż w przypadku gryzaków EASY, a to właśnie ten szpik jest przez psy chętnie wyjadany. 

Poroże dla psa 4DOGS naturalny gryzak HARD – całe kawałki znajdziesz tutaj.

Poroże dla psa 4DOGS - rozmiar XXL+ HARD całe
Poroże dla psa 4DOGS - rozmiar S EASY połówki

Gryzaki z poroża jelenia EASY

To przecięte na pół kawałki poroża jelenia. Dostępne w aż 8 różnych rozmiarach! Dzięki temu na pewno znajdziesz gryzak odpowiedniej wielkości dla Twojego psa!

Wersja EASY to propozycja dla psów o mniejszej sile lub takich, które szybko nudziły się kawałkami w wersji hard. Bo to wnętrze poroża jest dla psów najbardziej interesujące i jest ono powoli przez nie wyjadane. W wersji EASY dostęp do niego jest dużo łatwiejszy. 

Poroże dla psa 4DOGS naturalny gryzak HARD – całe kawałki znajdziesz tutaj.

Gryzaki z poroża daniela

To całe, stosunkowo płaskie kawałki poroża daniela – innego gatunku z rodziny jeleniowatych. Dostępne są w 4 różnych rozmiarach, pozwalających na dopasowanie do wielkości Twojego psa.

Poroże daniela jest bardziej płaskie niż poroże jelenia, a także bardziej miękkie, więc sprawdzi się idealnie dla psów mniejszych lub mających mniejszą siłę szczęki

Poroże dla psa 4DOGS – naturalny gryzak z daniela  znajdziesz tutaj.

Poroże daniela dla psa 4DOGS - rozmiar L - całe kawałki
Gryzak z korzenia wrzośca hiszpańskiego - rozmiary S, M i L

Gryzaki z korzenia wrzośca

To odpowiednio oczyszczone, pocięte i oszlifowane kawałki bulwy korzeniowej wrzośca drzewiastego. Dostępne jest aż 5 rozmiarach, dopasowanych do praktycznie każdej rasy – od chihuahua do doga niemieckiego!

Korzeń wrzośca jest bezpieczny dla psów – nie rozpada się, nie pęka i nie wydziela żywicy. Dzięki swojej strukturze nie oddzielają się od niego drzazgi, a w trakcie obgryzania mięknie i pomaga czyścić psie zęby.

Gryzak z korzenia wrzośca 4DOGS – naturalny gryzak drewniany znajdziesz tutaj.

Gryzoliny - szarpaki z poroża i bawełnianego sznura

To nasz całkowicie autorski produkt! Połączyliśmy twardy gryzak z naturalną, bawełnianą liną. W ten sposób powstała świetna zabawka dla Ciebie i Twojego psa! Dostępne są 3 modele w kilku rozmiarach każdy!

Zabawa szarpakiem to nie tylko świetna rozrywka, ale również korzyści zdrowotne dla Twojego psa. Szarpanie jest zgodne z naturalnym, psim instynktem. Pobudza procesy trawienne, a poroże pomaga dbać o higienę zębów. Buduje więź psa z opiekunem.

Gryzoliny 4DOGS – naturalny szarpaki dla psa znajdziesz tutaj.

Gryzolina Knot - szarpak dla psa
Penis wołowy 10 cm - rozmiar S - naturalny gryzak dla psa

Penisy wołowe - bully stick

To więcej niż zwykłe smakołyki dla psa! Zawierają wysoką ilość białka i jednocześnie niewiele tłuszczu. Powoduje to, że są one zdrową przekąską dla Twojego psa. Dostępne w 4 rozmiarach i kilku wariantach pakowania.

Dzięki suszeniu są bardzo twarde, więc pies nie połknie ich na jeden raz. Ich twardość pomaga w pielęgnacji psich zębów.

Penisy wołowe 4DOGS – naturalne przekąski dla psa znajdziesz tutaj.

Gryzaki z drewna kawowego

Zdrowe i bezpieczne gryzaki wykonane w 100% z drzewa kawowca. Świetna propozycja dla psów, które uwielbiają gryźć patyki, ale mogą pomóc również w uporaniu się z pogryzionymi meblami!

W trakcie produkcji są one starannie czyszczone, przycięte i oszlifowane. W trakcie gryzienia nie pękają, a jedynie stają się miękkie z zewnątrz, co pozwala psom odrywać od nich delikatne i bezpieczne włókna, które mogą zostać zjedzone.

Patyki z drzewa kawowego 4DOGS – naturalne gryzaki dla psów znajdziesz tutaj.

Patyk z drzewa kawowego - rozmiar L
Patyk z drzewa oliwnego - naturalny gryzak - rozmiar L

Gryzaki z drewna oliwnego z oliwą z oliwek

Kolejny rodzaj bezpiecznych patyków dla psów – wykonanych tym razem z drewna oliwnego. Są one również starannie oczyszczane, cięte i szlifowane, ale dodatkowo nasączono je prawdziwą oliwą z oliwek! 

One również nie będą pękać w drzazgi w trakcie zabawy, a dodatkowo dzięki oliwie dostarczą psu takich składników jak witamina E, pozytywnie wpływająca na skórę czy sierść.

Patyki z drewna oliwnego 4DOGS – naturalne gryzaki dla psów znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym

error: