Zwroty i reklamacje 4DOGS

1. Zwrot towaru

Sami kupujemy przez Internet, więc dobrze wiemy, że prosta procedura zwrotu to ważna rzecz. Dlatego w naszym sklepie możecie być pewni, że nie będziemy robić problemu z odesłaniem do nas produktu, który nie spełnił Twoich oczekiwań lub po prostu okazał się niepotrzebny!

Co więcej, wydłużamy czas na zwrot ze standardowych 14 dni aż do 30 dni od odebrania przez Ciebie paczki!

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to zajrzyj do naszego Regulaminu lub skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!

Procedura zwrotu w 3 prostych krokach:

1. Formularz zwrotu

2. Odesłanie produktu

3. Zwrot pieniędzy

Szczegółowe informacje o procedurze zwrotu:

 1. Wypełnij i wyślij formularz zwrotu. Formularz Odstąpienia do wydruku i wypełnienia możesz pobrać tutaj. Możesz też wypełnić Elektroniczny Formularz Odstąpienia i przesłać go do nas e-mailem, do czego zachęcamy! Nie dość, że tak jest łatwiej i wygodniej, to również bardziej ekologicznie bo nie powoduje to powstawania niepotrzebnych wydruków. 
 2. Zapakuj i wyślij do nas przesyłkę. Jeśli zachowałaś/eś oryginalne opakowanie, w którym dotarło zamówienie od nas to najlepiej wykorzystać je ponownie. Pamiętaj tylko, że stare etykiety przewozowe muszą zostać odklejone lub zakryte. Jeśli nie, to zabezpiecz zwrot na przykład starymi gazetami lub innym papierem, żeby nie uszkodził się w trakcie transportu. Przesyłkę nadaj w wygodny dla Ciebie sposób na adres naszego magazynu, nie zapominając o dopisaniu w adresie lub na paczce słowa “ZWROT”. Adres do zwrotów:

  TNC PETS Sp. z o.o.
  ZWROT TOWARU
  ul. Gdyńska 131
  62-004 Czerwonak


  Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. 

 3. Oczekuj na zwrot pieniędzy. W ciągu maksymalnie 14 dni od otrzymania od Ciebie informacji o odstąpieniu od umowy pieniądze będą z powrotem u Ciebie.

O czym jeszcze warto pamiętać przy zwrocie?

 • Termin zwrotu pieniędzy liczony jest od momentu otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Może to być po prostu mail, ale będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie Elektronicznego Formularza Odstąpienia. Wypełniając zawarte w nim pola (nie ma ich dużo) masz pewność, że otrzymamy wszystkie dane potrzebne do szybkiego przeprowadzenia procedury zwrotu.
  Jeśli wcześniej nie prześlesz do nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a wydrukowany formularz dołączysz do paczki, to termin 14 dni będzie liczony od momentu otrzymania przez nas przesyłki.
 • Zwracane przez Ciebie gryzaki czy psie zabawki, ze względów higienicznych, nie mogą być używane przez Twojego psa. Oznacza to, że jeśli produkt był zapakowany w zapieczętowane opakowanie lub oklejone naszymi metkami, to musi również w takim stanie wrócić do nas.
 • My jako sklep zwrócimy Ci wszystkie koszty dostawy do Ciebie, jakie poniosłeś przy składaniu zamówienia. Jednak koszty odesłania przesyłki do nas musisz pokryć samodzielnie.
 • Nie nadawaj przesyłki za pobraniem – zwrot otrzymasz od nas na swoje konto. Przesyłki pobraniowe wysłane do nas nie będą odbierane.

Dokładne informacje na temat zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie w §8 Odstąpienie od Umowy sprzedaży.

Gryzolina Hook - szarpak dla psa - Rozmiar M easy
Poroże jelenia dla psa 4DOGS - wersja HARD - cale kawałki
Gryzak z korzenia wrzośca - Rozmiar M
Gryzolina Hook - szarpak dla psa - Rozmiar M easy
Poroże jelenia dla psa 4DOGS - wersja EASY -połówki

2. Reklamacje

Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań lub z jakiegoś problemu jesteś z niego niezadowolona/y? Zanim odeślesz produkt do nas skontaktuj się z nami, opisując problem – w większości wypadków będziemy w stanie rozwiązać Twój problem “na odległość”! 

Gdy będziesz do nas pisać w sprawie reklamacji, to będziemy bardzo wdzięczni jeśli w swoim mailu uwzględnisz:

 • numer zamówienia,
 • krótki opis problemu i jakich produktów dotyczy,
 • jeśli to możliwe to również zdjęcie pokazujące problem.

Zazwyczaj już te informacje, zwłaszcza zdjęcia, wystarczą nam by rozstrzygnąć reklamację – bez potrzeby odsyłania produktów do nas.

Najlepiej jeśli powyższe informacje prześlesz do nas na naszą skrzynkę e-mailową: sklep@4dogsoriginal.com wpisując w temacie wiadomości “Reklamacja zamówienia [nr zamówienia]”

Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie Kontakt.

Wszystkie procedury i przepisy związane z rękojmią i reklamacjami znajdziesz w naszym regulaminie w §7 Rękojmia.

error: